Často kladené dotazy

Chtěli byste si zahrát naši hru, ale máte otázky, nebo se chcete dozvědět více? Zjistěte, jestli nenajdete odpovědi ta této stránce. Pokud budete mít ještě další dotazy, nebojte se nás kontaktovat.

Obecné

JAK PROBÍHÁ ÚNIKOVÁ HRA?

Když k nám dorazíte, jako první se Vás ujme zkušená obsluha, takzvaný „room-master“, který Vám vysvětlí pravidla, uvede Vás do hry a zodpoví případné dotazy. Pak už to bude na Vás, protože se ocitnete v místnosti, ve které čekají na odkrytí navazující rébusy a souvislosti, které Vám umožní postupovat kupředu, a to až do jistě zdárného konce. A pokud byste po dokončení ještě chtěli mít zvěčněnu vzpomínku na úžasný čas strávený v naší místnosti, můžete se vyfotit v herních kulisách.

PRO KOLIK HRÁČŮ JE ÚNIKOVÁ HRA?

Naše hra je primárně určena pro 2-5 hráčů. Pokud však máte velké množství přátel a nechcete je nechat čekat venku, nemusí být horní hranice striktní. Každý další hráč nad limit je pouze za 100 Kč/osoba.

JAK DLOUHO ÚNIKOVÁ HRA TRVÁ? CO KDYŽ TO NEZVLÁDNEME V ČAS?

Na vyřešení místnosti máte dostatek času, celých 60 minut. Kdyby se Vám však náhodou stalo, že ani s pomocí nápovědy (která je k dispozici) nestíháte hru dokončit, můžeme Vám čas mírně prodloužit.

JSOU ÚNIKOVÉ HRY VHODNÉ I PRO DĚTI?

Ač jsou únikové hry většinou vytvářeny pro dospělé hráče, je možné s sebou do některých vzít i děti. Naše hra Zloději myšlenek není děsivá a skýtá spoustu zábavy i pro mladší hráče. Je Však vhodné, aby malé děti měli s sebou alespoň jednu starší osobu jako doprovod.

JAK SE NA ÚNIKOVOU HRU PŘIPRAVIT? JAK SE MÁM OBLÉCI?

Výhodou únikové hry je, že se na ní nemusíte nijak připravovat. Její princip totiž spočívá v tom, že se snažíte zorientovat v nové, nečekané, momentální situaci. Nemusíte si ani oblékat jiné než Vaše každodenní oblečení, které běžně nosíte uvnitř.

JE ÚNIKOVÉ HRA FYZICKY NÁROČNÁ?

Naše místnost není nijak fyzicky náročná. Pokud byste potřebovali specifický přístup, vše je možné domluvit na místě s obsluhou.

Platba a slevové kupóny

Jak je možné hru zaplatit?

Hru můžete na místě zaplatit hotově i kartou.

Jakou má zakoupený voucher platnost?

Zakoupený voucher má platnost 6 měsíců od jeho zaplacení.

Zaplatil/a jsem, ale voucher nepřišel

Kontaktujte nás a vše jistě vyřešíme.

Potřebuji vystavit fakturu (daňový doklad)

Fakturu Vám vystavíme přímo v místnosti po zaplacení.

Je možné prodloužit voucher?

Voucher nelze dále prodlužovat jeho platnost je 1 rok od zaplacení.

Rezervace

Jak provést rezervaci?

Rezervaci je možné provést pomocí odkazu na našich stránkách. Po jejím správném provedení by Vám měl přijít potvrzovací e-mail.

Do kdy musím provést rezervaci? Je možné změnit termín rezervace?

Termín rezervace je možný změnit nejpozději 1 den před rezervací. Kontaktujte nás na Info@escapex.cz. 

ESCAPEX | COPYRIGHT ©, VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA